THE BEST SIDE OF SON DAKIKA HABERLERI

The best Side of son dakika haberleri

The best Side of son dakika haberleri

Blog Article

three ay asgari ödeme yapılan kredi kartları kullanıma kapatılacak mı? İletişim Başkanlığı'ndan açıklama geldi

MasterChef Türkiye yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. İzleyenler tarafından büyük ilgi gören ve 6 sezondur ekranlarda olan yarışma softwareı MasterChef Türkiye'de geri sayım başladı. Yarışmanın yayınlanan yeni sezon fragmanında, Türkiye'den ve dünyadan MasterChef'e katılan yeni yarışmacıların kendilerini tanıtması dikkat çekti.

MasterChef Türkiye yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. İzleyenler tarafından büyük ilgi gören ve six sezondur ekranlarda olan yarışma applicationı MasterChef Türkiye'de geri sayım başladı. Yarışmanın yayınlanan yeni sezon fragmanında, Türkiye'den ve dünyadan MasterChef'e katılan yeni yarışmacıların kendilerini tanıtması dikkat çekti.

İranlı yetkililer Reisi'yi taşıyan helikopter enkazının 'İran İHA'larıyla bulunduğunu' açıkladı

Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde Güneykaya beldesi belediye başkanlığı seçimini AK Parti adayı kazandı

Sosyal hesap ile giriş yap Google Twitter Facebook Apple Şifre Yenileme Şifre yenileme bağlantısını gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Arda Güler mücadeleye yedek başlayacak! Şampiyonlar Ligi finalinde takımların ilk eleven'i belli oldu

Komite, Telegram mesajlaşma uygulamasında paylaşılan bir gönderide, acil servislerin olay yerindeki molozları temizlemeye devam ederken daha fazla ceset bulmaya da devam ettiğini aktardı.

Şans Topu sonucu sorgulama ekranı two Haziran 2024 Milli Piyango On the net üzerinden erişime açıldı. Haftanın sonuncu Şans Topu canlı çekilişi, Son dakika pazar akşamı Sisal Şans tarafından noter huzurunda saat twenty.00'da başladı. Milli Piyango Television Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den de yayınlanan canlı Şans Topu çekilişinin Son dakika haberleri hemen ardından Şans Topu çekiliş sonuçları ile kazandıran numaralar ilan edildi.

Sinemanın neredeyse thirty yılı aşkın bir dönemine damga vuran oyuncunun annesi, yıllar önce babasının ve onun ailesinin söylediğini yapsaydı bizim onu Helloç tanıyamayacağımızı, sinema seyircisi olarak böyle bir güzellikten mahrum olacağımızı biliyor muydunuz? İlk anda kulağa tuhaf gelse de işin aslı bu.

Her zamankinden daha yaygın bir şekilde kullanılan "toksik ebeveynlik" kavramı ne anlama geliyor? Ne kadar yaygın bir sorun?

121 kişinin hastaneye kaldırıldığı düşünülüyor ve aralarında az sayıda çocuğun da bulunduğu yaklaşık sixty kişinin durumunun 'ciddi' veya 'son derece ciddi' olduğu belirtildi.

Şans Topu sonucu sorgulama ekranı 2 Haziran 2024 Milli Piyango On-line üzerinden erişime açıldı. Haftanın sonuncu Şans Topu canlı çekilişi, pazar akşamı Sisal Şans tarafından noter huzurunda saat 20.00'da başladı. Milli Piyango Television Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den de yayınlanan canlı Şans Topu çekilişinin hemen ardından Şans Topu çekiliş sonuçları ile kazandıran numaralar ilan edildi.

Kademeli emeklilik son dakika gelişmeleri, erken emeklilik bekleyen vatandaşlar tarafından takip ediliyor. EYT düzenlemesi sonrası gündeme gelen kademeli emeklilik ile 2000-2008 arası sigorta girişliler emeklilik hakkının kendilerine de tanınmasını talep ediyor. Sigortalı çalışanların belirli Son dakika haberleri bir yaşa ve prim gün sayısına ulaştıklarında kısmi olarak emekli olmalarını sağlayan kademeli emeklilik ile ilgili Hürriyet Gazetesi Yazarı Noyan Doğan konuyu köşesine taşımıştı.

Report this page